Sponsorlu Bağlantılar

Online durumdayken para kazanmanın birçok yolu var. Günümüz teknoloji çağında birçok insan bu fırsatlardan yararlanıyor. Sitelere giriş yaparak, reklam vererek veya ürün satışından güzel paralar kazanabilirsiniz.

Peki en favori müziğinizi dinlerken para kazanmak ister misiniz?

Müzik dinleyerek hem güzel vakit geçirir, hemde para kazanabilirsiniz. Bugün müzik dinlerken kazancınızı arttırabileceğiniz birkaç siteyi sizinle paylaşacağız.

“Music Xray” Keşfedilmemiş Sanatçıların Programı

Bu site daha ünlü olamayıp halk tarafından bilinmeyen sanatçıların tanınmasını ve dinleyicilerin para kazanmasını sağlıyor. Hızlı şekilde kariyerinin üst basamaklarını tırmanmak isteyen artistler bu platform sayesinde isimlerini duyurabiliyorlar. Yapmanız gereken siteye üye olup, profilinizi oluşturmak. Site her dinlediğiniz şarkı başına size 10 Cent kazandırıyor. Fakat ücretin hesabınıza yatması için 20 dolara ulaşması gerek.

“Slicethe Pie”  7/24 Müzik Keyfi

Baştan uyarmakta fayda var. Bu online müzik sitesini Amerika ve Avrupa’dakiler kullanabiliyor.  Bu platforma üye olup günün her saati müzik dinleyerek kazancınızı katlayabilirsiniz. En az 90 saniye müzik dinledikten sonra yorum yapmalısınız. Her şarkı başına 5 Cent kazanacaksınız. Kazançların toplamı 10 dolara ulaştığında Paypal üzerinden paranızı alabilirsiniz. İyi eğlenceler….

Sponsorlu Bağlantılar

“Radio Loyalty” Müzik ve Video Platformu

Müzik severler bu platform üzerinden müzik dinlemenin dışında video da izleyebiliyor. Ancak sistem puan üzerinden çalışıyor. Her dinlediğiniz veya izlediğiniz video başına puan kazanıyorsunuz. Kazanılan puanları hediye çekine dönüştürebilir veya hesabınıza nakit olarak aktarabilirsiniz.

“Hit Predictor” ile Anket ve Puanlama

Başlıktan da anlaşılacağı üzere sadece müzik dinlemeniz yeterli değil. İlk önce seçtiğiniz sanatçıyı dinlemelisiniz. Daha sonra puan verip, yorum bırakmalısınız. Biriken puanlar ile DVD alabilirsiniz. “Her şarkı içi 3 puan

Sponsorlu Bağlantılar