Sponsorlu Bağlantılar

Bilgiyasam ekibi olarak bugün sizler için Adroid telefonlarda olmazsa olmaz 10 programı paylaşacağız. Telefonlarımızı akıllı yapan içindeki programlardır.

 

1 – Avast Mobile Security & Antivirüs

Android telefonlarda ilk önceliğimiz güvenlik olmalı. Günümüz şartlarında bunu en iyi yapan uygulamalardan birisi de Avast yazılımlı Antivirüs Programıdır. En çok oylanan antivürüs ve güvenlik uygulaması olan Avast telefonunuzda Antivirüs Motoru, Hırsızlık Koruması, Enerji Tasarrufu ve Web Kalkanı gibi birçok desteği sizler ile paylaşmaktadır.

 

2 – Google Chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonlarımızda en çok internette sörf yaparız. Tabi bunun için telefonumuzun hızlı ve güvenli bir web tarayıcısı olmak zorunda. Bunu en kısa yoldan Google Chrome sağlamaktadır. Hız ve Güvenliğin yanı sıra, basit oluşu, hızlı tarama, daha az yazma, gizli tarama, senkronize özelliği, yüksek indirme hızı gibi birçok özelliği bizlere sunmaktadır.

 

3 – Retrica – Discover Yourself

Kuşkusuz çağımızda en popüler programların başında gelen Retrica, 84 ülkede en iyi fotoğraf uygulaması seçilmiştir. Sosyal programlarda paylaşımlar yapabilmek için öncelikli olarak güzel bir resim çekmemiz gerekmektedir. Retrica bizlere içinde barındırdığı, filtreleme özelliği, anlık kolaj, eğlenceli çıkartmalar ve stamp gibi birçok özellikler sayesinde eğlenceli zamanlar geçirmemizi sağlamaktadır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

4 – Instagram

En popüler anlık resim ve video paylaşım programlarının başında gelmektedir. Hayatın anlarını yakalamak ve bunları milyonlarca insan ile paylaşmak için eğlenceli bir program olan Instagram, anlık paylaşım ve içeriğindeki emojiler ile dünyayı keşfetmenizi sağlıyor.

 

5 – Facebook

Çevrenizdeki veya uzaklardaki arkadaşlarınız ile haberleşmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Facebook oluşturduğunuz profil ile haberleşme, resim bilgi ve video paylaşımı gibi bir çok özellik sunmaktadır. Facebook üzerinden çeşitli oyunlar oynayarak  da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

6 – Youtube

Android uygulaması sayesinde sınırsız video izleme ve paylaşımı yapabilirsiniz. İsterseniz Youtube’de bir kanal açıp youtuber olabilirsiniz. İsterseniz kanallara abone olarak arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

 

7 – Twitter

Sponsorlu Bağlantılar

En popüler ağlardan birisi olan Twitter, kısa ve güvenli yoldan mesajlaşmayı ve bilgi paylaşımında bulunmanızı sağlamaktadır.

 

8 – WhatsApp Messenger

İlk yıl ücretsiz olan bu uygulama ile rehberinizdeki arkadaşlarınız ile hızlı bir şekilde yazışabilirsiniz. Bunun dışında program bizlere görüntülü konuşma, resim ve video paylaşımı gibi birçok kolaylık sağlamaktadır.

 

9 – Messenger

Facebook arkadaşlarınız ve profilinizdeki kişiler ile görüntülü konuşma ve yazışma imkanı sunan bu programı telefonunuzda bulundurmak sizin için faydalı olacaktır.

 

10 – Puffin Web Browser

Günümüzde saf android telefonlar kullanım kolaylığından dolayı popüler olmuştur. Ancak Browser’ler de Flash desteği bulunmamaktadır. Bu uygulama ile internette videoları sorunsuzca izleyebilirsiniz. Bunun dışında program sizlere hız, bulut koruma ve bant genişliğinden tasarruf etme gibi birçok özellik ile gelmektedir.

 

Sponsorlu Bağlantılar